O NÁS

Od roku 2004 se prezentuji v oblasti 3D reklamy se specializací na profesionální nabídku reklamních předmětů, kalendářů a diářů, reklamního i profesního textilu, a také i firemních tiskovin, billboardů apod.

Od roku 2013 nabízím plnohodnotné reklamní služby pod vlastním jménem za velmi přijatelné ceny menším a středně velkým firmám i dalším veřejným institucím, městům a obcím, které jsou dnes mými spokojenými klienty.

Ke spolupráci využívám dlouhodobě ověřené dodavatele reklamního zboží a služeb včetně kreativního profesionálního grafika. Realizuji také často projekty financované z evropských i národních dotačních fondů.

Tyto informační webové stránky neslouží jako eshop, vyberte prosím jakékoliv zboží, poté nacením i včetně potisku. Aktuální ceník potisku zašlu spolu s cenovou kalkulací. Dodání zboží vždy v co nejkratší možné době.

Jako bonus získává každý nakupující bez nutnosti sepisovat se mnou jakoukoliv smlouvu o spolupráci:

– Dopravu ZDARMA v ČR u zakázek nad 3000Kč + DPH, platí v okruhu 50km.

– Dárek za každou objednávku nad 3000Kč + DPH! Čím větší objednávka, tím větší dárek na který nemusíte čekat až nebo pokud nasbíráte nějaké body. Chcete-li později jakýkoliv hodnotnější dárek, který jste si vybrali v jakémkoliv mém katalogu, který mám v nabídce a víte, protože odeberete více zboží, není problém, klidně si řekněte a domluvíme se. Dárek se nevztahuje na objednávky tiskovin (bloky, vizitky, bannery apod.)

– Množstevní slevy u zakázek nad 2000Kč + DPH

– U případné brzké doobjednávky stejného zboží (do 5 pracovních dnů) Vám bude zachována stejně velká sleva za předpokladu minimální doobjednávky za 3000Kč + DPH.