Vratné plastové kelímky s potiskem

(tato nabídka není určená pro reklamní agentury prosím nepoptávejte)

UPOZORNĚNÍ: potisk rotačním sítotiskem (nebo IML barevně) trvá v současné době i 8 týdnů např. objednávky k 2. 6 jsou dodány nejdříve přelom července a srpna!!! Rychlejší dodání jen s menším logem tampotiskem pouze s jednobarevným potiskem, poptejte a nacením.

Stylové, odolné, hygienické, bezpečné plastové kelímky s klipem na zavěšení na zadní straně. Jako zálohovatelné jsou vhodné pro festivaly, společenské či sportovní akce, veletrhy, soukromé párty, ale třeba i pro všechny školy, kluby, pro firemní zaměstnance apod. Jsou určeny pro horké i chlazené nápoje k mnohonásobnému opakovanému používání. Nerozbitné plastové kelímky úspěšně nahradily tuny odpadu produkující, praskající neekologické kelímky od piva a limonád, kterými se kdysi plnily nejen odpadkové koše na koncertech a jiných akcích pro větší množství lidí. Správná péče zajišťuje jejich dlouhodobou životnost a trvanlivost k jejímuž správnému užívání obdržíte manuál.

V nabídce jsou tyto čtyři typy kelímků, řazeny pod sebou:

Kelímek s víčkem pro horké nápoje a pohodlné pití Hot Cup

Materiál polypropylen PP, zdravotně a hygienicky nezávadný, objem 200ml, barvy transparentní, béžová + další barvy na výběr, speciální zóna pro příjemné držení v horní části kelímku, nápoj nepálí, stohovatelné víčko: unikátní tvar a design umožňující odnos více Hot Cupů naráz doplněný o tvarované pítko pro příjemnější konzumaci nápoje, certifikovaný pro mnohonásobné používání, mytí manuální i plně automatizované myčky, teplotní stálost do 130 °C. Potisk rotační sítotisk 1-3 barvy 360°. Možno dodat s potiskem i bez. Cena bude zkalkulovaná dle Vaší poptávky.

Reálné foto kelímků Hot Cup tyto vzorky k dispozici:

Transparentní kelímek Nicknack s barevným fotorealistickým potiskem IML           k dispozici již od 1000 ks

Materiál polypropylen PP, zdravotně a hygienicky nezávadný, na výběr objem 250ml, 300ml, 400ml, 500ml. Kelímky 250ml jsou opatřeny na zadní straně cejchy 250ml a 200ml, kelímky 300ml s cejchy 300ml a 250ml, kelímky 400ml s cejchy 400ml a 300ml, a 500ml s cejchy 500ml a 400ml. Nicknack je lehký, přitom pevný a odolný. Studené nápoje v něm tak rychle nezteplají, horké nevychladnou. Samozřejmostí je jeho hygienická nezávadnost. Prázdné Nicknacky nepřekáží v ruce, jen se zavěsí za opasek. Ty plné se dají pohodlně přenášet – stačí zaháknout jeden do druhého, bez namáčení prstů do pití. Cena bude zkalkulovaná dle Vaší poptávky od 1000ks.

Reálné foto barevně potištěných transparentních kelímků (IML) z více stran, tyto vzorky k jsou dispozici:

kelímek 250ml

Transparentní kelímek Nicknack s 1-5 barevným potiskem již od 250 ks (sítotisk)

Varianta potisku pro kelímky s minimalistickou grafikou, která zároveň umožňuje soutisk až pěti barev a nabízí tak plnohodnotný potisk vašich kelímků. Vhodná pro loga, texty, či ilustrace. Cena bude zkalkulovaná dle Vaší poptávky od 250ks.

Barevný (u většiny barev transparentní) kelímek Nicknack s 1-5 barevným potiskem již od 250ks, bez potisku možno obj. od 100ks/barva (tedy od 300ks)

Barevné kelímky bez potisku nebo s potiskem technologií rotační sítotisk. Nabízíme 19 základních barev kelímků, ale vyrobíme vám i barvu na míru dle Pantone. Na výběr je objem 250ml, 300ml,  400ml, 500ml. Pokud si vyberete více barev kelímků s potiskem pak minimum od jedné barvy je 100ks. Na zadní stranu pod klip se netiskne.

Reálné foto barevných kelímků s potiskem z více stran, tyto vzorky k jsou dispozici:

Foto kelímek 0,3ml s jednobarevným potiskem rotačním sítotiskem 60x30mm (přední logo ZŠ Václavovice) + vedlejší datum, např. max. potisknutelná plocha pro kelímek 0,3l je 100 x 80mm, pro 0,5l je 130x110mm, rotační sítotisk včetně přelakování loga trvá cca 4-8 týdnů nebo i déle dle vytížení tiskárny. Takto natištěné logo vydrží dle přiložených podmínek i mytí v myčce. Možnost rychlejšího dodání s tampotiskem do 4 týdnů max. velikost potisku cca do 45mm š x 45mm (až 55) mm v logo (nelze foto) vodorovně nebo potisk cca 35mm x 60-90mm svisle dle objemu kelímku bez lakování a doporučení dávání kelímku do myčky kde sůl obsažená v tabletách by mohla časem tampotiskem natištěné logo poničit, mytí houbou, jarem a teplou vodou nevadí. Tampotisk je u kelímků omezen na maximálně 1 barvu! Spolu s kelímky obdržíte Manuál správné péče o kelímky Nicknack.

Kelímky je možné použít pro čiré nápoje (voda, mošty, ovocné nebo zeleninové šťávy běžné nebo koncentrované, limonády, sirupy, káva, čaj, pivo, víno, nealkoholické nápoje, energetické nápoje a podobné, ochucené vody, výtažek tekuté kávy). Kalné nápoje (džusy, nektary mošty a nealkoholické nápoje obsahující ovocnou dřeň, tekuté čokolády…). Alkoholické nápoje s obsahem alkoholu více než 20%. Mléko a mléčné nápoje.

Náhled na potisk tampotiskem v max. velikosti do 45×45 mm u 0,5l kelímků

Barvy kelímků na výběr: POZOR barvy vybírejte raději přes prohlížeč v mobilu odstíny více odpovídají skutečnosti, v PC a noteboocích mohou být vyobrazeny světlejší !!!

žlutý žlutý fluor zelený zelený RAL 6027  zelený fluor modrý Cyan Blue modrý
modrý Redbull  modrý Navy Blue oranžový oranžový fluor červený červený neprůhledný červený fluor
růžový fluor fialový šedý černý neprůhledný transparentní bílý

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *