Vratné plastové kelímky NICKNACK s potiskem

(tato nabídka není určená pro reklamní agentury)

POPTÁVKA 

Stylové, odolné, hygienické, bezpečné plastové kelímky s klipem na zavěšení na zadní straně. Jako zálohovatelné jsou vhodné pro festivaly, společenské či sportovní akce, veletrhy, soukromé party, ale třeba i pro všechny školy, kluby, pro firemní zaměstnance apod. Jsou určeny pro horké i chlazené nápoje k mnohonásobnému opakovanému používání. Nerozbitné plastové kelímky úspěšně nahradily tuny odpadu produkující, praskající neekologické kelímky od piva a limonád, kterými se kdysi plnily nejen odpadkové koše na koncertech a jiných akcích pro větší množství lidí. Správná péče zajišťuje jejich dlouhodobou životnost a trvanlivost k jejímuž správnému užívání obdržíte manuál.

Kelímek s víčkem pro horké nápoje a pohodlné pití Hot Cup

Materiál polypropylen PP, zdravotně a hygienicky nezávadný, na výběr objem 100ml (pouze bez víčka), 200ml, 300ml, barvy základní bílý nebo béžový + další barvy na výběr, růžový, žlutý, šedý, modrý, zelený, černý, speciální zóna pro příjemné držení v horní části kelímku, nápoj nepálí, stohovatelné víčko: unikátní tvar a design umožňující odnos více Hot Cupů naráz doplněný o tvarované pítko pro příjemnější konzumaci nápoje, certifikovaný pro mnohonásobné používání, mytí manuální i plně automatizované myčky, teplotní stálost do 130 °C. Potisk rotační sítotisk 1-3 barvy 360°. Minimální množství je 250ks, doba dodání bývá obvykle mezi 4-6 týdny dle sezóny, takto potištěné můžete dávat opakovaně do myčky. Možno potisknout i tampotiskem v 1 barvě od 200ks (nebo i ve vícebarvách, které se navzájem nedotýkají tedy bez soutisku), doba dodání 2-3 týdny, takto potištěné se nedoporučuje dávat do myčky kvůli soli v tabletách, běžné mytí v teplé vodě s jarem nevadí. Cena bude zkalkulovaná dle Vaší poptávky.

Reálné foto kelímků Hot Cup tyto vzorky jsou k dispozici na ukázku:

 

 

Transparentní kelímek Nicknack s barevným fotorealistickým potiskem IML           k dispozici již od 1000 ks

Materiál polypropylen PP, zdravotně a hygienicky nezávadný, na výběr u transparentních jsou v objemech 250ml, 300ml, 400ml, 500ml. Kelímky 250ml jsou opatřeny na zadní straně cejchy 250ml a 200ml, kelímky 300ml s cejchy 300ml a 250ml, kelímky 400ml s cejchy 400ml a 300ml, a 500ml s cejchy 500ml a 400ml. . Nicknack je lehký, přitom pevný a odolný. Studené nápoje v něm tak rychle nezteplají, horké nevychladnou. Samozřejmostí je jeho hygienická nezávadnost. Prázdné Nicknacky nepřekáží v ruce, jen se zavěsí za opasek. Ty plné se dají pohodlně přenášet – stačí zaháknout jeden do druhého, bez namáčení prstů do pití. Cena bude zkalkulovaná dle Vaší poptávky od 1000ks.

Reálné foto barevně potištěných transparentních kelímků (IML) z více stran, tyto vzorky k jsou dispozici:

kelímek 250ml

Transparentní kelímek Nicknack s 1-5 barevným potiskem již od 250 ks (sítotisk)

Varianta potisku pro kelímky s minimalistickou grafikou, která zároveň umožňuje soutisk až pěti barev a nabízí tak plnohodnotný potisk vašich kelímků. Vhodná pro loga, texty, či ilustrace. Cena bude zkalkulovaná dle Vaší poptávky od min. 250ks. Bez potisku možno dodat minimálně 200ks.

Barevný (a u většiny barev transparentní) kelímek Nicknack s 1-5 barevným potiskem rotačním sítotiskem již od 250ks, bez potisku možno objednat od 100ks/barva (tedy minimální odběr je 200ks).

Nabízíme 19 základních barev kelímků, ale vyrobíme vám i barvu na míru dle Pantone. Na výběr je objem 300ml nebo 500ml. Pokud si vyberete více barev kelímků s potiskem pak minimum od jedné barvy je 100ks. Na zadní stranu pod klip se netiskne.

Reálné foto barevných kelímků s potiskem z více stran, tyto vzorky k jsou dispozici:

Foto kelímek 0,3ml s jednobarevným potiskem rotačním sítotiskem 60x30mm (přední logo ZŠ Václavovice) + vedlejší datumbarva modrá Redbul a červená

Foto kelímek 0,3ml s jednobarevným potiskem rotačním sítotiskem. Max. potisknutelná plocha pro kelímek 0,3l je 100 x 80mm, pro 0,5l je 130x110mm, rotační sítotisk včetně přelakování loga trvá cca 4-7 týdnů nebo i déle dle vytížení tiskárny. Takto natištěné logo vydrží dle přiložených podmínek i mytí v myčce. Možnost rychlejšího dodání s tampotiskem do 2-3 týdnů max. velikost potisku jednobarevně vodorovně cca do 45mm š x 45mm v (až 55) mm (nelze tisknout foto) nebo potisk cca 35mm x 60-90mm svisle dle objemu kelímku bez lakování a doporučení dávání kelímku do myčky kde sůl obsažená v tabletách by mohla časem tampotiskem natištěné logo poničit, mytí houbou, jarem a teplou vodou nevadí. Tampotiskem je možný potisk nově i více barvami, které se navzájem nesmí dotýkat tedy bez soutisku a do max. průměru pouze 50mm.

Kelímky je možné použít pro čiré nápoje (voda, mošty, ovocné nebo zeleninové šťávy běžné nebo koncentrované, limonády, sirupy, káva, čaj, pivo, víno, nealkoholické nápoje, energetické nápoje a podobné, ochucené vody, výtažek tekuté kávy). Kalné nápoje (džusy, nektary mošty a nealkoholické nápoje obsahující ovocnou dřeň, tekuté čokolády…). Alkoholické nápoje s obsahem alkoholu více než 20%. Mléko a mléčné nápoje.

Náhled na potisk tampotiskem u 0,5l kelímků

další náhledy na potištěné kelímky tampotiskem

Barvy kelímků na výběr: POZOR barvy vybírejte raději přes prohlížeč v mobilu odstíny více odpovídají skutečnosti, v PC a noteboocích mohou být vyobrazeny světlejší !!!

žlutý žlutý fluor zelený zelený RAL 6027  zelený fluor modrý Cyan Blue modrý
modrý Redbull  modrý Navy Blue oranžový oranžový fluor červený červený neprůhledný červený fluor
růžový fluor fialový šedý černý neprůhledný transparentní bílý

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *